
Wat horen we toch de laatste tijd dat er veel ontploffingen zijn, het begon met het Tarwekamp hier in Den Haag, daar hadden een gescheiden echtpaar ruzie en de man uiten zijn woede om de bruidswinkel van zijn vrouw op te blazen, resultaat een half huizenblok weg en verschillende dooie. Nu dat weer het geval in Utrecht waar ook een heel huis de lucht in vloog met alle gevolgen van dien, gelukkig zijn er geen dooie of gewonden gevallen. Ja en dan hebben we het nog niet eens over de vele bomaanslagen van het afgelopen jaar, gewoon niet normaal meer.
Maar of het nou met opzet is of een ongeluk het is natuurlijk niet te veronderstellen hoe je je eigen mot voelen als je helemaal niks meer heb, helemaal niks, nakkes, nada meer. Geen Herinneringen, geen kleding ja gewoon helemaal niks meer, gewoon helemaal opnieuw beginnen. Ik weet niet of ik dat zal kunnen hoor want ik ben al in paniek al ik mijn telefoon niet kan vinden, laat staan dingen die van emotionele waarden zijn…onvoorstelbaar. Maar zoals ene Johan Cruijff al zei ” Elk nadeel heeft zijn voordeel”, want die bommenleggers van tegenwoordig hoeven enkel maar af te wachten tot de gietijzeren pijpleidingen van het huis dat ze op het oog hebben op springen staan en heup boem, ze hoeven er geen moeite meer voor te doen….of ben ik nu te sarcastisch?
Ja, en toen las ik een berichtje dat de politie waarschuwt voor een schokkend fenomeen namelijk een sadistische chatgroep die de jeugd aanspoort om zichzelf te verminken wat vaak met zelfdoding afloopt. ( zie filmpje….. ). Wat zijn dat dan voor randdebielen vraag ik me eigen af? Ik weet uit eigen ervaring van dat ik met de Haagse politie mee mocht rijden voor mijn column, dat toen we naar een huis van loverboys toe moesten om dat er een meisje verward en halfnaakt op de Leyweg liep te zwalken. En er een (tja hoe zal ik het netjes zeggen zonder doelgroepen te kwetsen) een jonge Marokkaanse jongen die zogenaamd het huis moest bewaken.
Hij belden zijn vrienden, en hup eerst één toen twee, en op een gegeven moment stonden er vijf dikke Audi’s, BMW’s, en Mercedesen voor de deur met gasten erin die wel effe verhaal kwamen halen over de inval van de wouten. Het was al jaren geleden maar ik heb ook met die slachtoffertjes gepraat van die loverboys. Maar goed dat is verleden tijd maar nu kwam ik dat filmpje tegen en toen dacht ik bij me eigen, hebben we die tering rif apen niet zelf hier naar binnen gehaald, ik zie nog die linkse jankmuilen staan zingen “kom maar binnen allemaal” en niet alleen die simpele hebben daar de schuld aan maar ook die gore linkse kut regering.
Want alles mag maar hier in Nederland, als je een lul heb en je voelt je daar niet lekker bij krijg je een kut aangemeten en mag je door als vrouw, in je paspoort op de toiletten en in de sport en dat is dan maar één klein dingetje. De kinderen worden op school als vergiftigt met dingen zoals “De Lente Kriebels” en dat heeft nu zijn effect want er lopen nu zoveel psychopaten rond die ook weer kinderen krijgen en alles maar goed vonden. Ik ben van mening dat het filmpje wat ik hierbij heb gedaan het topje van de ijsberg is en dat….ach ik hoef het niet te zeggen dat we op dit moment een doodzieke maatschappij zijn.
Kijk om je heen wat er allemaal gebeurd een vent die een enorme aandrang kreeg om de vriendinnetjes van zijn dochtertje te misbruiken en ze verdoofde met een slaapmiddel, Liza die verkracht en vermoord werd en ik zal hier nog een filmpje bij doen dat gaat over studenten in Amsterdam die doodsbang zijn in een wooncomplex met statushouders, Echt waar meldingen van seksueel geweld, niet alleen aanrandingen maar ook verkrachtingen. Een man die al diverse vrouwen heeft verkracht lukt het de gemeente Amsterdam niet om hem uit te zetten.
Ze lopen tegen muren aan als er weer wat is gebeurd, en aangiftes helpen geen ene klote, en het is zelfs zo dat iemand aan de burgemeester Femke Halsema of de huisvesten van statushouders (ook wel kk rattûh genoemd) voor de veiligheid van onze studenten gaan. En haar antwoord hierop was: “Het is niet mijn portefeuille, daar moet u voor bij de wethouder zijn????”.
Dus mijn conclusie van deze column is dat we het te danken hebben aan jaren lang wanbeleid van pappen en nathouden, en ik wil niets oproepen en afroepen maar ik mag wel hopen dat degene die hier geen ene kloten aan doen, en te laf en te bang zijn om hier tegen te reageren met straffe hand het zelf eens mag overkomen, en dat die ook eens in aanraking komen met zo’n kamelen lolly tegen haar wil in…..klaar mee!!
Vinden jullie deze column misschien te hard, of zeggen jullie ja maar Henk……het kan ook met samenwerking, en de favoriete uitspraak van onze Koning Willem “Verbinding”, verwijder mij dan maar uit jullie lijst. En ik hoop dat er nou eens een regering komt die van aanpakken weet, en die niet zoals Kwik, Kwek en Kwak (zie column 2) het hele land nog verder naar de cholera helpen, maar ja ik weet het antwoord eigenlijk, al want wat kan je anders verwachten van een pootje een vrouwelijke Turk en een ras leugenaar…..om te kotsen!!

Tot volgende week.
Groet van Henk Bres.
