DE ECHTE BRES COLUMN 34

Wat zijn het toch allemaal toffe mensen die mee lopen of rijden met de tocht “Wij Eisen De Nacht Terug” die werd georganiseerd na aanleiding van de gruwelijke moord op Lisa. Echt waar dat meen ik, en als ik had geweten dat er in Den Haag ook zo’n tocht was georganiseerd was ik denkelijk ook wel mee gegaan. Maar mijn vraag is nou helpt het, want in het verleden is gewoon gebleken dat mensen het afschuwelijk vinden maar na een maand of wat gewoon weer doorgaan met hun leven. Kijk maar bijvoorbeeld naar de gruwelijke moord op de elfjarige Nicky Verstappen die op 10 augustus 1998 verdween uit een jeugdkamp op de Brunssummerheide en een dag later dood werd aangetroffen op nog geen kilometer van het kamp.

Die gore klootzak Jos Brech kreeg maar zestien jaar gevangenis straf, het is dan weer effe in het nieuws en hup we gaan weer door met ons leven. En dat kan ik nou niet verkroppen dat we het zo gauw vergeten, natuurlijk de mensen die dicht bij het slachtoffertje staan hebben levenslang en vergeten niet maar de rest. ook ik vergeet het weer gauw. Nee laten we daar nou eens een oplossing voor zoeken en dat is volgens mij best mogelijk alleen mot je de Nederlandse wet voor aanpassen en daar is dit demissionaire kabinet en onder het bewind van Mark Rutte in het verleden best goed in geweest.

Mijn oplossing zou zijn organiseer een demonstratie met een paar miljoen mensen (net zoals vroeger met het Veronica schip dat moest blijven). Echt er waren toen meer dan 1 miljoen mensen op de been gebracht en dat helemaal zonder internet, dus het kan wel. En met die demonstratie zouden wij motte eisen dat de doodstraf weer terug moet komen voor dit soort gruwelijke misdaden. In Nederland werd de doodstraf in 1870 afgeschaft en werd deze in 1983 in de grondwet definitief werd afgeschaft. Effe voor de info de laatste executie in vredestijd vond plaats in 1860.

Waarom werd de doodstraf in die tijd afgeschaft, nou gewoon omdat met het toen als wreed en onbeschaafd en de toenmalig minister Van Lilaar haalde de doodstraf uit het gewone strafrecht. Nou en dan moeten we gelijk niet alleen voor de doodstraf terug komt in Nederland nee, we demonstreren dan ook gewoon om te zorgen dat de “Gevangen Poort” weer open wordt gesteld, en dan niet enkel als toeristische attractie of voor publiek, nee we eisen dan dat de “Gevangen Poort” weer in gebruik wordt genomen.

Nee, zeggen dan de tegenstanders dat is wreed en onbeschaafd……en dat bedoel ik dan hoe noem je deze gruwelijke moorden dan op jonge vrouwen die niet meer over straat kunnen omdat Nederland word overspoelt met figuren die de Nederlandse vrouwen ( hoeren noemen), kinderen en oude mensen als een makkelijke prooi zien om te beroven, seksueel te misbruiken, te mishandelen. Met andere woorden “WREED EN ONBESCHAAFD” randdebielen die totaal geen Nederlandse normen en waarden hebben. Nou wat valt jullie op, ieder normaal denkend mens vind de wat er de laatste tijd aan de hand is “WREED EN ONBESCHAAFD”.

Want kijk nu wat er weer gebeurd is bij dat COA/ AZC in Amsterdam (een broeinest van overlast) daar kregen agenten een melding van overlast (dit keer dan niet door een bewoner) en toen de agenten daar aan kwamen kreeg er gelijk eentje van huis uit een keihard in zijn gezicht geslagen en de andere agent werd vol in zijn of haar kruis gegrepen. Een van de agenten kon zijn ploertendoder maken en ik hoop dat deze agenten hem de touwtering hebben geslagen.

Hoe fijn zou het zijn om deze agenten van die klappen hebben gehad van deze imbeciel lekker effe na een jaartje cel ze even met die grafbak hun gang te laten gaan in de Gevangen poort, dus met andere woorden even alle apparaten gebruiken die daar staan (en dat zijn er een hoop hoor) en ze effe laten uitleven, om daarna een een normaal denkende rechter (geen D666) de doodstraf te laten geven. En geloof mij dat een hoop mensen van dat geloof (dat de meeste hebben) het niet erg zullen vinden, want die willen juist dat de Sahira wetgeving van toepassing gaat worden. Dus eigenlijk twee vliegen in een klap.

Natuurlijk zijn het ook blanke Nederlanders die zich vergrijpen aan dit soort gruwelijk misdrijven, nou geef die dan maar gelijk de doodstraf nadat hij of zij een jaartje of wat hebben zitten tuchten in Gevangen Poort 1, 2, 3, 4, 5 want er moeten helaas wel meer van deze instellingen komen.

Ik denk dat de vrouwen, oude mensen en kinderen weer veilig over straat kunnen, dat jonge meiden weer tot diep in de nacht kunnen feesten zonder dat ze bang hoeven te zijn voor grijpgrage klauwen, om van dat andere maar niet te spreken, en dat er geen angst meer is om de deur te openen en als er gebeld wordt door de bank dat je dan een echte bankbediende aan de lijn heb in plaats van zo’n Gevangen Poort figuur. Nee lieve mensen de wet mot veranderd worden want als het mij zou overkomen en ik moet daar echt niet aandenken en als ik weet dat deze dader dan afgemaakt wordt in de Gevangen Poort ik er vrede mee zou hebben. Want over misschien een paar jaartje hulp van die GroenLinks huilstruiken, en na daarna nog wat behandelingen om terug te keren naar de maatschappij loopt zo’n roofdier weer vrij los.

Nee ik hoor wel in de reactie wie er voor of tegen deze in mijn ogen juiste oplossing is……IK BEN VOOR DE DOODSTRAF, EN NIET OP EEN HUMANE WIJZE (OOG OM OOG TAND OM TAND….. ENKEL IN DEZE GRUWELIJKE ZAKEN), en publiekelijk afmaken, net als vroegâh door 4 paarden of de IJzeren maagd, ophangen is ook goed.

Tot volgende week!

Groet, Henk 

Bres

Terug naar boven